Naše zařízení a doplňkové služby                                                          

 

Naše škola nabízí vzdělávání ve čtyřletých oborech

Předškolní a mimoškolní pedagogika (75-31-M/01) a Sociální činnost (75-41-M/01)

a ve tříletém učebním oboru Ošetřovatel (53-41-H/01).

Domov mládeže Církevní střední odborné školy Bojkovice nabízí levné ubytování v malebném prostředí Bílých Karpat (Východní Slovácko). Ubytování v období letních prázdnin (červenec a srpen) je vhodné pro rodinnou dovolenou, letní tábory, sportovní soustředění, cyklozájezdy aj.
Podívejte se na popis ubytování.
Info a rezervace:  
Vojtěcha Beránková, tel. 731 625 935
 

 

 

Katolický domov studujících - domov mládeže a školní jídelna v Praze

 

Nabízíme domácí prostředí, které vytváří příjemnou atmosféru – domov mládeže o 81 studentkách a 13 zaměstnancích, z toho jsou 3 vychovatelky, na každou vychovatelku připadá přibližně

25 studentek.

Dům leží na klidném místě, a přesto v centru Prahy, v blízkosti se nachází kvalitní střední školy, např. MSŠ chemická, SZŠ Alšova nebo SPŠ sdělovací techniky.

 

 

Ubytování v Praze

Katolický domov studujících nabízí levnou variantu ubytování přímo v centru Prahy. Nejen, že se levně ubytujete, ale také ušetříte za dopravu, na mnoho zajímavých míst se dostanete pěšky.

 

 

Domov svaté Zdislavy v Brně

Nabízíme ke studiu klidné, tiché a zároveň neanonymní prostředí. Celková kapacita zařízení je 44 ubytovaných, studentky jsou ubytovány ve 2–4 lůžkových pokojích. K dispozici: kaple Panny Marie Růžencové, v domě je knihovna, studovna, klavír, stabilní Wi-Fi síť, možnost připojení vlastních počítačů k pevnému síťovému připojení Internetu, tři společné kuchyňky pro přípravu jednoduchých jídel, pračka, společné sociální zařízení (WC a sprchy) na každém patře.


            

Ubytovna  Bělohorská, Brno

Nabízíme ubytování v klidné části Brna - Židenic, na ulici Bělohorské. Ubytování je určeno jen ženám a svých charakterem je vhodné především pro studentky. Je však možné ubytovat i pracující. Dům vlastní i provozuje Česká kongregace sester dominikánek.

Doporučujeme

 Nakladatelství Krystal OP 

Nakladatelství Krystal OP publikuje teologickou, duchovní a filosofickou literaturu. Je svázáno s dominikánským řádem a sídlí v pražském dominikánském klášteře. Nakladatelství se snaží, stejně jako řád bratří dominikánů, sloužit slovem k poznání pravdy.

 

Dominikánská 8

Místo vzdělání a kultury při klášteře sv. Jiljí v Praze.